Instruktorzy

Tomasz Piąstka
Instruktor wspinaczki
Członek Krakowskiego Klubu Taternictwa Jaskiniowego. Taternik Jaskiniowy. Zwiedził największe jaskinie Tatrzańskie. Wspinacz skalny. Prowadził drogi wspinaczkowe o stopniu trudności IV.3. Biegacz uliczny amator, maratończyk.
Zbigniew Kacprzak
Instruktor badmintona
W latach 1997-1998 trener badmintona w Parafialnym Klubie Sportowym Quo Vadis. Gdzie udało mu się doprowadzić podopiecznego do kadry małopolski i do zawodów na szczeblu krajowym.
Agata Klewar
Instruktor wspinaczki, pierwszej pomocy
Członek Krakowskiego Klubu Taternictwa Jaskiniowego. Aktywny taternik Jaskiniowy. Zwiedziła największe jaskinie Tatrzańskie. Brała udział w kilku wyprawach eksploracyjnych jaskiń Alpejskich.
Agata Janowska
Instruktor jeździectwa
Od ponad 20-stu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą nauczając jazdy konnej. Miłośniczka i hodowczyni koni, zrzeszona od lat w Polskim Związku Hodowców Koni. Od 2001 roku Przodownik Górskiej Turystyki Jeździeckiej. Uczestniczka wielu rajdów konnych między innymi na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej , Bieszczadach. Posiada srebrną i brązową odznakę jeździecką GTJ. Od 2009 roku Instruktor Jazdy Konnej. W 2012 roku ukończyła kurs masztalerza.
Adam Czerwiński
Instruktor lekkiejatletyki, wspinaczki, nauczyciel WF
Uczestnik Halowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce (Paryż 2011). Dwukrotny Halowy Mistrz Polski w biegu na dystansie 1500m (Spała 2012, Sopot 2014). Wicemistrz Polski w biegu na dystansie 5000m (Szczecin 2014). W latach 2010-2014 członek bloku wytrzymałościowego Narodowej Kadry Polski. Posiadacz Mistrzowskiej klasy sportowej w biegach na dystansie 1500m (3:39.89) oraz 800m (1:48.28). Od kilku lat czynnie zajmujący się szkoleniem dzieci i młodzieży. Były asystent trenera na obozach kadry małopolski młodzików i juniorów. Prowadził sportowe zajęcia w ramach młodzieżowych spotkań z Lekką Atletyką. Obecnie wyczynowy biegacz uliczny. Pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej w Sierczy.
Kamil Baryczka
Instruktor szachów
Instruktor Szachów PZSzach. Zawodnik szachowy- I kategoria szachowa. Sędzia szachowy klasy I. Kilkukrotny uczestnik Mistrzostw Polski juniorów w szachach. Kilkukrotny uczestnik II Ligi Juniorów i lig seniorskich.
CR PZSZACH